Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

Pod górkę na złamanie karku!

Hill Climb Racing to darmowa gra zręcznościowa na Android. Zadaniem gracza jest bezwypadkowe przejechanie samochodem jak najdłuższej trasy. Brzmi banalnie, ale w praktyce to zadanie przysporzy wielu kłopotów nawet doświadczonym graczom! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Wciągająca rozgrywka
  • Możliwość tuningu auta

Wady

  • Do odblokowania nowych samochodów i tras potrzeba wiele monet
Więcej

Bardzo dobry
8

Hill Climb Racing to darmowa gra zręcznościowa na Android. Zadaniem gracza jest bezwypadkowe przejechanie samochodem jak najdłuższej trasy. Brzmi banalnie, ale w praktyce to zadanie przysporzy wielu kłopotów nawet doświadczonym graczom!

Opcje gry

Hill Climb Racing oferuje wiele tras, które podzielone zostały na 8 podstawowych etapów. Gracz do dyspozycji ma 7 różnego typu pojazdów, takich, jak chociażby samochód, rower lub czołg. W Hill Climb Racing istnieje możliwość ulepszenia silnika, zawieszenia, opon oraz napędu na cztery koła. Za tuning musimy zapłacić dodatkowe pieniądze, które zdobywamy "zbierając" monety na trasie. Dodatkowo możemy dzielić się naszym wynikiem ze znajomymi.

Sterowanie

Sterowania pojazadami w Hill Climb Racing nie jest wcale proste. Gra wymaga dużej dozy wyczucia. Zbyt szybka jazda po wertepach może się szybko skończyć wypadkiem i zakończeniem gry. Podczas przejażdżki trzeba pilnować też by nie skończyła nam się benzyna, bo bez niej daleko nie zajedziemy. Paliwo znajdziemy jednak bez problemu na naszej trasie.

Wygląd i działanie

Hill Climb Racing utrzymane jest w rysunkowej stylistyce. Uproszczona grafika nie oznacza jednak, że gra jest niedopracowana. Hill Climb Racing działa stabilnie i płynnie oraz ma dopasowane do kilmatu efekty dźwiękowe.

Opinia

Hill Climb Racing to fajna, prosta i wciągająca gra, która powinna zadowolić szczególnie fanów gatunku. Dzięki możliwości tuningowania auta, gra jest nieco bardziej urozmaicona. Szkoda tylko, że do odblokowania nowych samochodów i etapów potrzebne jest tak wiele zebranych monet.

Hill Climb Racing

Download

Hill Climb Racing